| RyGoLeTa a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar nu am gasit raspunsul.Am activat optiunea de la Vodafone cu 75 de Mb internet si 4500 min in retea, 100 min nat.Cum pot activa internetul pe mobil ca sa mearga? Multumesc! Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| thelovelyangel a răspuns:

Si eu am activat-o si internetul este ok. Iti vor trimite cei de la Vodafone( presupun ca esti in aceasta retea) setarile prin sms, iar tu poti sa le instalezi. Daca nu le-ai primit urmeaza pasii de aici https://www.vodafone.ro/setari-telefoane/

| RyGoLeTa explică (pentru thelovelyangel):

Am dat pe instalare am oprit telefonul si l-am repornit si nimic. sad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat