| happygirl a întrebat:

Stiu ca au mai fost puse intrebari ca urmatoarea. Deci, nu stiu daca ma place un baiat straight face. La scoala, se uita mereu la mine si zambeste. Mai demult mi-a facut din ochi [winking ] si un coleg l-a intrebat cam acum 1 an daca ma place, iar acesta a spus "da". Cum sa ii arat ca il plac dar nu direct si cum stiu daca si el ma place pe mine [nu direct] big grinbig grinbig grinbig grin. Multumesc mult big grin.

1 răspuns:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca el a incercat de ce nu incerci si tu de exemplu cand el iti face cu ochiu fa-ii si tu sau zambeste la el daca vorbeste cu tine vorbeste cu el si tot asa! arata-i si tu ca il placi