| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca Cristi Munteanu are iubita deoarece a zis asta pe ask.fm, a pus o poza cu ea si a recunoscut ca si ea are vlog. Stie cineva care e numele ei pe youtube, care e canalul ei? Si in poza pusa de Cristi pe ask aparea si Vlad Munteanu cu o fata. Stiti daca si Vlad are iubita?

4 răspunsuri:
| MadagasHardwell a răspuns:

Nu au iubita din cate stiu laughing

| Anonima6 a răspuns:

Cea cu care era Vlad e sora lor vitrega. Despre Cristi...acum e liber

| laurenstyl a răspuns:

Cred ca are iubita! Și oricum ce contează așa de mult? Te'ai îndrăgostit la vârsta ta? Hai ca ăsta sunt deja prostii

| Camber_Maria-Cristina_1979 a răspuns:

Fetele acelea una era verisoara lor si una era sora lor vitrega
Am vazut si eu poza