| SammiSchüler a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam stupida si ca multa lume o pune si mai ales puteti spune ca sunt nebuna ca ma gandesc chiar pe ultima suta la asta dar: ce cadou as putea sa ii fac prietenului meu acest craciun? o sa ii fac si o mica descriere. tineti cont ca nu dispun craciunul acesta de o suma prea mare de bani... sper sa imi dati voi o idee: in materie de muzica asculta rock clasic (in general metallica, queen, aerosmith), la stilul de imbracaminte prefera o camasa si un plovor (chestia e ca are destule si deja e cam deplasat sa ii mai cumpar si eu), m-am gandit sa ii iau un set de la nivea, prostii d-astea ce se cumpara acum dar considera ca e o jignire, in sensul "ce eu put sau de ce imi iei prostii d-astea?". daca i-as lua o carte nu o citeste, o tine aruncata in raft; e foarte pasionat de istorie, mai ales perioada celui de-al doilea razboi mondial si tot ce tine de nazism. nu ii plac jucariile de plus sau artizanatele de craciun asa ca astea ies din discutie. daca mai e nevoie de vreun detaliu, am sa il specific la cerere ^^. si apropo, rog seriozitate nu chestii in genul "aaa i-ai prezervative si o sticla de vin si rezolvi tu mai departe" sau alte aberatii. happy

4 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Destul de pretentios iubitul tau laughing
Ce zici sa ii iei o carte legata de istorie? smug
Un ceas de calitate sau ceva accesorii (pentru baieti, evident). Pur si simplu o decoratiune de camera happy Si daca iei un cadou mai micut l-ai putea pune intr-o sosetuta dinaia misto de Craciun happy Succes!

| Costellino a răspuns:

Ia-i un lantisor de aur sau o bratara.O sa te tina minte:d

| MrSoapte a răspuns:

Produse de barbierit happy

| alexxxa100 a răspuns:

Buna! ce ai spune de o esarfa se poarta foarte tare pretul nu este prea mare! un parfum sau ceva simbolic care sa va reprezinte!

bafta!