| Morena3344 a întrebat:

Stiu ca este o intrebare cam ciudata: la balul bobocilor trebuie sa te invite un baiat ca sa poti participa la concurs?

Răspuns Câştigător
| PapushaTa a răspuns:

Nu vin baietii sa te intrebe. Te duci la cei din cls. a-12-a...si te inscrii la preselectii. Vezi ca o sa ai mai mukte probe. Pregateste-te bine. Bafta!happy
Funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Nu. Fiecare isi alege parteneru pentru ca trebuie sa va si potriviti pentru tinuta "cuplului"adica cat de bine va sta impreuna o sa primiti si o nota ca trebuie sa dansati impreuna si din astea si daca te invita un partener de 1.50 si tu cu tocuri ai 1.75 iti dai seama ce nota ai lualaughing.

| Iulia1106 a răspuns:

Nu. Depinde de fiecare şcoală cum îşi organizează balul. La mine în liceu s-a ales câte o pereche sau mai multe perechi de concurenţi (participa cine vroia) de la fiecare clasă şi aceia au participat la concurs. O să vă anunţe după câteva zile de la începerea noului an sau mai întrebaţi dirigintele. Sper că te-am ajutat. kiss

| adriana07 a răspuns:

Nu. Vor veni cei din an terminal sa faca preselectii.