| MariaMary99 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste informati/detalii despre Balul Bobocilor? Ce se intampla?
Si mai am o intrebare: Daca nu participi la Miss, poti participa la bal, adica la petrecere sa dansezi sa fi cu ceilalti? Trebuie sa platesti o taxa sau ceva?
Va rog sa nu radeti! Trec pe clasa a IX-a si nu prea stiu lucruri despre balul bobocilor
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| RD_Andreea_1998 a răspuns:

La balul bobocilor se organizeaza un concurs, si anume care dintre participanti sunt mai buni...participanti vor fi pusi la diferite probe de diferite tipuri,iar la final va fi ales miss si mister boboc, trebuie sa platesti taxa, dar nu stiu ce suma, acum depinde unde se organizeaza si ce anume are in program, iar dupa finalizarea concursului va fi si discoteca unde vei dansa daca vrei sa nu.Cam atat, sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde se organizeaza, daca e in vreun club ceva s ar putea sa fie nevoie sa platesti intrarea.

normal ca poti participa la bal daca nu te duci la Miss