| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa participi la balul bobocilor iti trebuie un partener/a neaparat? Sau cum poti participa?

2 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Ca sa participi la bal intai trebuie sa treci printr-o preselectie. Ca sa ajungi la preselectie, trebuie sa fii trecut pe lista de elevii organizatori ai balului(ei te aleg dupa criterii precum frumusete, popularitate, grad de sociabilitate). Ajuns la preselectie, vei da niste probe si daca esti ales ca participant la bal vei primi si un partener, si el la fel va fi ales in urma unor probe.

| Helvete a răspuns:

Pentru bal nu iti trebuie partener, toti din clasa a 9-a pot merge. Pentru concursul de Miss iti trebuie.