| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Stiu ca-i devreme dar ma gandesc de acum la cadourile de Craciun! Ce as putea sa-i iau celei mai bune prietene a mea?
Nu am un buget foarte mare deci nu vreau cadouri scumpe.

Răspuns Câştigător
| silvia94 a răspuns:

Buna.Poti sa ii cumperi urmatoarele: accesorii, o bluzita superba pe care eventual sa o poata imbraca de revelion sau chiar de Craciun..produse cosmetice, ce stii ca foloseste ea, un album cu cateva poze impreuna, sau un parfum bunahappy succes

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O cutiuta muzicala

| Serena03 a răspuns:

Daca ii place sa asculte muzica i-ai un album cu trupa ei favorita, poti sa ii tricotezi(daca stii) o bluzita, daca se machiaza un fard...multe variante! depinde de ce ii place

| MyLittleCupcake a răspuns:

Un ceas, o bratara a prieteniei, o bluza, o cana cu voi doua

| GabiBiebs99 a răspuns:

Eventual poti sa-i faci un tricou, o cana sau ceva personalizat cu o poza cu tine si eawinking cu siguranta o sa-i placa si nu e scumpwinking