| anonimdsfdg45656 a întrebat:

stiu ca mai este pana la Craciun, dar vreau ca de Craciun sa ii iau un cadou celei mai bune prietene, si nu stiu ce. Cateva sugestii?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenjerie intima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor le place cel mai mult bijuteriile. ceva mic (o bratara, un lantuc) dar de calitate si se stie dlciurile dar nu prea multe ca sa-r putea sa se ingrase da. o cutie de pralina ar fi ok. cel putin mie mi-a pl cand am primit astawinking

| TboomOllie a răspuns:

Eu i-am cumparat anul trecut o bluja cu niste blugi care i-a vazut si i-au placut f. mult, dar nu si i-a putut achizitiona. Umblati si voi doua de ex cand iesiti de la scoala mergeti prin oras la magazine si vezi ce i place. eu asa am facut si i-a placut f mult

| alex300 a răspuns:

Ce isi doreste fa sa afli de la un prieten apropiat sau soara/fratele ei