| licutza_1435 a întrebat:

stiu ca poate pare banal, dar am impresia ca unei prietene ii place de de baiatul pe care eu il plac. NU sunt sigura, as vrea s-o fac sa recunoasca
imi puteti da, va rog, niste sfaturi.cum as putea face asta

P. s ea de obicei nu recuunoashte daca place un baiat, mereu neaga, thx mult

Răspuns Câştigător
| zonik93 a răspuns:

Pentru inceput poti vorbii despre baiatul acela cu ea de faata. spune-i cat de dragut este, ce iti place la el, ca ai vrea sa fii cu el, nu stiu chestii de fata indragostita.
Asa vezi cum reactioneaza big grin
tongue
Daca incepe sa iti zica ca nu e frumos, ca nu o sa-ti stea bine si va gasi mii de motive sa va desparta. inseamna ca ii place si ei de baiatul acela.
Dk e contrariul, adica sa zica ca e dragut, sa incerci sa vorbesti cu el, inseamna ca nu il place!
Sfatul meu! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscrie-te, activeaza-ti contul si incepe sa castigi bani adevarati
fara nici o investitie, trebuie doar sa te joci
http://www.anno1777.com/index.php?i=31669