| BelieveinMagic a întrebat:

stiu ca suna ciudat, dar imi puteti,, explica,, si mie ce inseamna,, LOL,, deoarece am auzit pe multa lume si chiar nu stiu ce vor sa zica, deoarece nu folosesc vocabularul acesta?big grin >:"

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

LOL = laugh out loud

Adica rade cu voce tare. Expresia LOL este folosita des pe messenger sau pe alte chaturi deseori inlocuind emoticonul [laughing]

3 răspunsuri:
| anonimaa a răspuns:

Lol= a lot of laugh!
adica o multime de rasete.
cand cineva zice: lol, inseamna ca e penibil sau amuzant happy
bafta!

| Pau a răspuns:

Pai "LOL" inseamna Laughing Out Loud... sper sa intelegiwinking

| Eusunteu a răspuns:

LOL" inseamna Laughing Out Loud