| razvanEXTREME a întrebat:

Ce inseamna BRB...stiu ca suna cam ciudat dar nu am stiut niciodata ce inseamna...si nu vreau sa folosesc un termen aiurea!

24 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Be Right Back

| Ciprian a răspuns:

Inseamna Be Right Back

| PeAcE a răspuns:

Be right back-Revin imediathappy

| oana7335 a răspuns:

Be right back

| alexXxa_4040 a răspuns:

BRB – Be right back = revin imediat

| purplestar14 a răspuns:

Prescurtarea ''BRB'' este folosita de obicei pentru statusurile de la Yahoo Messenger ea vine de la cuvantul in engleza:''Be right back'' care inseamna in romana:''Revin imediat''. Sper ca te-am ajutat.winking

| Gabitzooo a răspuns:

Bah da nu dai funde la oameni astea?

| me a răspuns:

Inseamna Be Right Back care se traduce cu vin imediat.
sper ca te-am ajutat.

| DeniiiD a răspuns:

BRB = be right back

| αŁз a răspuns:

Be Righit Back

adica vin imediathappy

| SimpleGirl05 a răspuns:

Brb = be right back = revin imediat

| PureEvil a răspuns:

Be Right Back-Revin Imediat!

| Anutzu14 a răspuns:

BRB=be right back(ma intorc imediat, ceva gen ai putina treaba si trebuie sa pleci de la pc)

sper ca ti-am fost de folos:d

| Ciresikaaa a răspuns:

BRB e prescurtare pentru messenger adica "revin imediat" in engleza" Be Right Back"
funda?

| Liniuta a răspuns:

BRB-Be right Back

| HappyPills a răspuns:

BRB = be right back

| Alpha13 a răspuns:

BRB-"Be right Back", adica "Revin imediat"

DND -"Do not disturb" adica "Nu deranja"

| iheart a răspuns:

Be right back, in limba romana insemnand "revin imediat" happy

| nocomment_4400 a răspuns:

Nu stiu daca a rasp cineva inaintea mea ca niciodata numi arata cand rasp la o intr de parca as fi prima dar de fapt apoi ma uite la rasp si vad ca nu sunt e aiurea rau si ma enerveaza ma rog sa revenim brb inseamna be right back (revin imediat)

| trashcan a răspuns:

Be right backbig grin

| Beibiii_7101 a răspuns:

Buna.
"brb" inseamna- be right back
"be right back"=revin imediat, ma intorc imediat
Fundita? te rog:

| Larisukaaa a răspuns:

Ma intorc in curand

| Roxaaa0001 a răspuns:

Inseamna ceva de genu "vin imediat" nu mai ca in engleza...parcalaughing

| LollipopLover a răspuns:

Brb inseamna ca nu esti la calculator de ex. daca ii spui cuiva brb el intelege ca pleci de la comp. si revi happy