| topsecretname a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar stiam ca in Anglia si mai ales in America la balul de absolvire de clasa a12a trebuie neaparat sa te duci cu "date-ul", adica cu iubitul sau cu un partener dintre colegii tai. O sa am balul peste un an si nu am iubit si nici nu imi face placere sa ma duc cu unul din colegii mei.Va rog, cine a terminat recent liceul si a avut balul, imi poate raspunde la intrebare? Multumeschappy

1 răspuns:
| AndrU_4000 a răspuns:

Da este adevarat. Si la noi trebuie sa te duci cu iubitul sau cu un coleg din scoala. Fa-ti un prieten [amic] si mergi cu el la bal. iN CAzul in care nu ai de gand sa iti faci un prieten pana atunci. Sper ca te-am ajutat!