| topsecretname a întrebat:

Stiu ca suna ciudat, dar stiam ca in Anglia si in America mai ales, la balul de absolvire de clasa a12a, trebuie neaparat sa te duci cu "date-ul"adica cu un partener sau cu iubitul.Aceasta regula este si la noi? Pentru ca la anul am balul si nu am nici iubit si nu mi-ar face placere nici sa merg cu vreun coleg de clasa.Care dintre voi a avut balul recent imi poate spune va rog? Multumeschappy

1 răspuns:
| deea89 a răspuns:

Nu cred ca se aplica si la noi.Acum cativa ani la noi nu s`a pus problema asta.Stiu un baiat care am inteles se duc la bal numai cei din scoala.Cred ca depinde fiecare scoala/clasa ce stabileste.