| kitu2012crys a întrebat:

Stiu ca unii nu cred in superstitii dar sunt curioasa ...Intr-o seara am visat ca eram in bloc la mine cu o fata care cica imi era prietena si cu sora mea care in vis era sora fetei aleia si am intrat in bloc si eram la etajul 2(Tinand cont ca blocul meu are 4 etaje)avea lift.Cand am coborat din lift mi-a venit un baiat mort in fata si mi-a spus ca el a murit in blocul meu. Apoi a disparut in l-am mai vazut si pe tatal lui imbracat in straie vechi.Ma tot urmarea in lift pe unde ma duceam.Ce inseamna? O fi adevarat? Multumesc.(Fara comentarii urate)

Răspuns Câştigător
| RzVq a răspuns:

Uneori visele au o particica de adevar sau este o creatie a minti tale poate te-ai uitat la un film horror si te-ai speriat si de aia ai vista stai linistita nu moare nimeni din vise daca nu cumva nu ai vazut "A Nightmare on Elm Street 2012"laughing) am glumit ori cum merita vazut big grin.
Bafta!

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Era doar un vis, nimic mai mult.

| SolitarHacker a răspuns:

E doar un vis eu unu nu cred in vise big grin

| Panda10213 a răspuns:

Stiintic este imposibil ptc asa ceva ar sfida logica dar totsi...probabilitatea spune ca ar fi cateva asanse sa fie macar o particik adevarat din visul tau

| Maria_Dancau_1996 a răspuns:

E un vis iar un vis urat de obicei inseama ceva bun sau inseamna ca in mintea ta este o frica sa nu ti se intample ceva incat in somn s-a declansat frica sub o alta forma happy oricum stai calma s-ar putea baiatul sa fie un ghinion sau ceva rau de-al tau care va disparea iar tatal lui sa insemne ca este mai demult... sunt multe variante... happy