| mady7991 a întrebat:

Stiti daca in tabara oglinzi din judetul neamt exista vreo piscina? scuze de categorie...

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

In judet exista mai multe
dar in tabara chiar nu stiu
din cate mi-a spus un prieten ar fi una la vreun km distanta

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Am fost acolo acum cativa ani si nu era. De atunci au renovat, dar au mai fost relativ de curand niste prieteni, siii cred ca nici acum nu e. Nu sunt sigura.

| Geotr a răspuns:

Eu am fost de 2 ori acolo ultima oara fiind acum aproape 3 ani si nu avea piscina insa sunt multe altele de facut acolo...chiar este foarte fumos plus ca si conditiile sunt excelentehappy