| Cornea_Andrei_1991 a întrebat:

sunt Andrei am 20 de ani in urma cu 2 ani am renuntat la scoala(liceu) in clasa a12a, era ultimul an dar nu am putut continua din "N" motive acum vreau sa termin liceul dar nu vreau la acelasi liceu vreau la liceul cu program sportiv iasi, se poate sa ma inscriu la la zii? nu vreau la seral; nu cunosc legislatia mai ales ca s-a mai schimbat, care ma poate ajuta va rog postati aici sau ma puteti gasi la: homomiserabilis@yahho.com, m-am interesat eu de probleme la liceul sportiv pentru fotbal. Ms!

1 răspuns:
| Onn3 a răspuns:

Te duci la liciu respectiv la care ai facut 11 clase iei dosarul si il muti la liceul la care doresti.