| Anneww a întrebat:

Sunt Anne si cu ceva timp in urma mi-a venit o idee sa ma mut sa fac liceul la Bucuresti.Eu sunt din Zalau insa m-am gandit ca asa ar fi mai bine (Zalau este in jud. Salaj) insa este foarte departe.Am vorbit cu parintii si sunt de acord insa eu as dori si niste sfaturi.Am foarte multi prietenii in Bucuresti si toti imi zic sa ma duc.Insa eu chair sunt nelamurita. Ce ar trebui sa fac? Multumesc pentru cei care o sa imi raspunda.

1 răspuns:
| 02andreea02 a răspuns:

Pai urmeazati inima, u vrei sa te duci nu? si parini tai vor chiar si prieteni du-te, daca ai unde sa locuiesti sa dormi, daca este depare alegeti alt liceutongue sau poti locui c o prietena si sa vi in vizita la parinti nu stiu in weekend, funda?