| Ally.Bee ♀ a întrebat:

[As dori ca expertii sa-mi raspunda!] Am 17 ani, sunt din Bucuresti, si daca tot a venit vacanta, as dori si eu sa ma angajez, dar bineinteles ca nu am nici o idee unde as putea. Stiti ceva de Mc, KFC sau Burger King, fac angajari? Ori ca promoter... ceva. Nu prea am experienta, dar nici frica de munca. Stie cineva ceva?

1 răspuns:
| Bianca_3626 a răspuns:

Da te poti angaja ca reprezentat Zepter(uitete pe google)sau avon.

si da te poti angaja la mc sau la o terasa. Du-te si intereseaza-te.De asemenea te poti angaja si la impartind pliante sau la carrefour sau real.(sa aranjezi produse)