| Gabriello02 a întrebat:

Buna sunt baiat am 14 ani 1, 63m si 60kg credeti ca sunt gras.

Răspuns Câştigător
| CeViata a răspuns:

Nu neaparat ...

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Daca slabesti 2-3 kile o sa fie perfect happy

| lunarwolf a răspuns:

Buna.
La baieti se procedeaza asa [pentru a afla cate kg trebuie sa ai] : tu ai 1, 63 m deci ar trebui sa ai 63 de kg.
La fete e altfel : trebuie sa aiba cu 10 mai putin decat nr. centimetrilor. Daca are 1, 63 => 63-10=53 kg. Cam atat ar trebui sa aiba o fata.

Daca ai 60 de kg e perfect. Ai mai putea sa te ingrasi putin, dar nu e cazul. E bine asa cum esti.
Si nu te lua dupa toti idiotii care iti reproseaza...oh go on Important e sa te simti bine in pielea ta.hee hee

Bafta!

| DizzyBulinute a răspuns:

Cam... da depinde de cum esti structuratwinking

| natalyia a răspuns:

Nu esti slab fata cum am vazut: un baiat de 14 ani 80 kg

| Andreyuyu a răspuns:

Nu esti foarte bine sau daca vrei ia situ asta http://www.csid.ro/calory-calculator/
iti pui ce cere acolo si afli daca esti gras supraponderal normal sau obez dar dupa mine nu esti.

| miki_9062 a răspuns:

Da