| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14ani.si am niste cosuri in frunte pe care le-am spart acum vreo 4 zile.si vad ca tot nau disparut acele semne. vreau sa stiu daca dau cu crema de galbenele pe semnele ramase, vor disparea? sau vor aparea iar?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Crema de gălbenele cicatrizează și usucă, deci este bună atunci când apare un coș, sau ai o rană.
Pentru semne îți recomand tinctura de propolis.
O găsești la plafar.
Baftă!

| Adda24 a răspuns:

Daca te dai cu crema de galbenele nu stiu daca vor disparea dar eu iti recomand o crema speciala pentru cicatrici(se gaseste in farmacii)si e mai buna decat o crema de galbenele, dar ca sa nu mai spargi cosurile si sa iti ramana semne mai bine iti cumperi o crema speciala pentru cosuri(sper ca te-am ajutat)

| alexandra033 a răspuns:

Nu vor aparea din nou.Dar incearca sa nu le mai spargi.Si ca sa nu iti mai aara cosuri urate pe fata sa te speli cu apa cu sare, dizolvi sarea in apa te clatesti pe fata cu ea stai asa vreo 5 minute si apoi te speli normal cu apa si sapun si iti poti da si cu crema.Nu stiu cum arata semnele tale de pe fata, dar pot sa iti spun ca pot sa iti ramana sau sa se duca.Degeaba iti dai cu crema de galbenele.Incearca sa nu mai umblii la cosuri si fa cum ti-am spus cu apa si sare.Dai FUNDA? :*