| TheLegendaries123 a întrebat:

Salut,am și eu nevoie de ceva pentru fata.O crema,ceva,orice, pentru semnele maronii rămase după coșuri (menționezi că de cele mai multe ori le am stors)Urgent vreau, chiar vreau ceva bun.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Iti recomand cremele de la Blue Scent, din Iasi.Gasesti magazinul online pe siteul Breslo.ro.

1 răspuns:
| Robert2526 a răspuns:

Abordarea ta este gredita, nu exista o crema minune cu care sa te dai si sa treaca rapid. Sunt produse pe care le poti folosi dar iti trebuie si rabdare. Pentru ca intentia mea nu este sa fac reclama unor produse in spatiu public o sa iti scriu in privat un mesaj sa iti explic unele lucruri ( daca doresti). In general cam majoritatea produselor sunt bune, daca le folosesti corespunzator, problema principala este ca am vazut multa lume folosind total gresit astfel de produse.

Bafta