| DjManu a întrebat:

sunt baiat si am 14 ani si as vrea sa imi bag pierce in limba la un salon...nu stiu care sunt riscurile si daca e prea devreme la varsta asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Matei10 a răspuns:

Pai 1 e dureros
2 e prea dreveme
3 riscul de infectie
4 gaura incomoda din liba daca vrei sal dai jos
5 e un drum fara de intoarcere odata ce ai facut gaura nu mai poti so astupi, la tatuaje mai era ca le repari cu laser da doare. e alegerea ta daca vrei asta la virsta ta

3 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

Pai ramane gaura, doare ff tare si exista riscu ca in timp gaura sa se mareasca

| tunde199 a răspuns:

De durut nu te doare nu stiu cat de tare
iar gaura se astupa
am o prietena care si-o facut si dupa vreo doua zile lo scos si gaura so astupat intr-o zi.
deci cand il faci sa nu il scoti ca risti sa se astupe:p
good luck

| DjManu explică:

De durere nu cred ca e bai pentru ca ma face cu sprey de amortit de 3 ori...ior groapa dupa cate stiu eu daca nu il port cam 2 saptamani se astupa.