| Life97 a întrebat:

Buna happy am 14 ani si maine as vrea sa-mi dau pierce in limba cu o prietena de-a mea la un baiat care stie sa le dea, fiindca stau intr-un oras mic nu dispun de salon si as vrea sa stiu cat costa o branula de 1.2 cea gri in general.La ce pret sa ma astept? Si inca nu am pierce si am vazut in magazinele acelea cu haine si unul costa 3 lei... ce sa fac sa-mi iau pir din acela? un sfat va rogg :X

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu risca.De ce recurgi la acest obicei barbar cu tehnici de realizare atat de periculoase? Nu-ti aduce niciun dram de frumusete, in schimb ai parte de suferinte si boala.

| ElGreco a răspuns:

Nu îţi lua la 3 lei, o să se infecteze. Apropo, sper că te-ai interesat înainte despre pierceul în limbă. Îţi poţi pierde câteva gusturi, cum ar fi, când mănânci o ciocolată să nu simţi că e dulce, sau ceva sărat să nu simţi. În fine, ia ceva mai scump, de argint. WHi not?

| RoxiBeatrice a răspuns:

Dap.De ce nu.

| Life97 explică:

Si cam cat ar costa o branula?big grin