| Shine_1620 a întrebat:

sunt baiat si vreau sa imi pun cercel in ureche
Va rog nu incepeti cu, esti gay ceva gen.
ca oricum nu imi pasa, vreau sa zic voi ce credeti, si nu injurati nu prea am chef
multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| NoNameMe13 a răspuns:

Ca sa iti stea bine cu cercel trebuie sa ai o tunsoare care sa te avantajeze. Daca ai parul mai scurt si ai cercel de la distanta pari mai "cocalar" chiar daca nu esti. Gaura poti sa iti dai oricum ca sa ai si vezi daca iti place il lasi, daca nu macar ai incercat. Bafta! :*

13 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Ba,eu sunt pe principiul: daca iti place, totul e okey.Deci,daca tie iti place,de ce nu? Sunt gusturile tale.I mean,it's you, so, why not?

| Cherry56 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, pot spune doar ca mie nu imi plac baietii cu cercel in ureche, mi se par prea pusti care se cred smecheri big grin, nah poate unora li se pare cool nu stiu. oricum gandeste-te ca no sa porti cercel toata viata si gaura aia o sa se vada naspa in ureche mai ales daca ajungi sa ai un job de prestigiu sa stii ca oamenii se uita si la detaliile astea minuscule

| MyFirstLove a răspuns:

Nu stiu ce ti se pare asa cool la lucrul asta straight face
Vrei sa pari smecher sau aproape prietenii tai au cercel in ureche cred ca asta-i motivul. pai sa stii ca unora le sta chiar bine cu cercel on ureche dar unora le sta groasnic, vorbesc serios oribil. Gandeste-te bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Bailey a răspuns:

Mie personal imi plac baietii cu cercel in ureche, dar doar unul si din acela mic.batting eyelashes Eu cred ca ar trebui sa-ti pui.winking Funda? :*

| Laura a răspuns:

Bravo ție, ce vrei să-ți facem?

| Shine_1620 explică (pentru Laura):

Am vorbit frumos, nu ma iei tu pe mine cu smecheri din astea, daten mm de no-lifer jegos.

| QuizMaster a răspuns:

Felicitari! si eu am cercel in ureche.multi baieti au cercei in ureche.si de la noi din tara si din alte tari.De ex TravieMcCoy, 50 cent,eminem,lil wayne, chris brown si altii au cercei in urechi, si ei nu-s gay.si prietenii mei au cercel in ureche, si au si iubite.

funda?

| Mirela_7378 a răspuns:

Poi puneti happy este mai mistohee hee
Pari smecheras tongue orik am av si eu prieteni care aveau si le statea fff bine love struck

| aNoNN1m a răspuns:

Nu se mai poarta unulbig griniti pui in ambelewinkinge mai misto

| Bogdan48 a răspuns:

Buna..eu am 14 ani..si anul asta cu 2 zile sa implinesc 14 mi-am pus cercel..nu mi-am pus pentru ca vreau sa fiu smecher..am pus doar pentru ca imi placea (doar in stanga). Sfatu meu este ca la 12 ani..ar trebui sa iti pui doar intr-o ureche.(stanga) pentru ca este mai finut..si cu un cercel micut cu pietricica ar fi perfect.
In ce priveste chestia cu."Gay"..este o mare greseala si cei care cred asta sunt.(prosti) nu trebuie sa judeci un om dupa haine sau daca are tatuaje sau cercei..pt ca..pana la urma ce e in interior conteazawinking
In ce priveste fetele.ele o sa te placa pentru ce fel de persoana esti..degeaba esti "smecher" daca nu sti sa te comporti.
o data cu cercelu merge si o frizura frumoasa nu ras pe cap si cu o creasta imensa.(stupid)..vin si hainele cu gust care sa se potriveasca si in special sa te reprezinte smug..si in + un pic de stil nu strica la nimeni
Sper ca ti-am fost de folos si am reusit sa..clarific ceva.
Succes

(P.S. NU incerca sa pari mai mare decat esti)

| sfsfe a răspuns:

Iti fac eu