| anonim_4396 a întrebat:

sunt bianca am nevoie de un sfat. cum fac sa ma placa baiatul de care sunt indragostita?

Răspuns Câştigător
| Allrc24 a răspuns:

Buna. nu exista o regula fixa.fiecare om este altfel deci nu fiecarei persoane ii plac aceleasi calitati.dar exista cateva calitati foarte intalnite pecare baietii le admira la o fata. spun din experienta(sunt baiat). deci in primul rand fii mereu optimista,vesela, zambitoare, plina de buna dispozitie; fii comunicativa cu el dar sa nu exagerezi sa te bagi ni sufletul lui.cand il vezi ca nu vrea il lasi in pace si vb cu el alta data.ca altfel poti narui tot. fii sigura pe tine, increzatoare pe tine si in fortele proprii.sa fi ingrijita,curata,sa nu injuri,tipi, faci glume proaste(sa nu fii baietoasa intr-un cuvant).fii feminina, fii delicata. incearca sa dai dovada de inteligenta.de orice fel.

5 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Incearca si tu sa vorbesti cu el si da-i motive ca-l placi:ai putea sa ii spui ca are un zambet femector, ca iti place bluza lui etc.Cad il zaresti zambeste-i dulce si uita-te in ochii lui. Daca te va placea iti va "raspunde" la aceste cochetarii si pe urma va veni totul de la sine. Daca nu da niciun semn spune-i ca-l placi daca nici atunci nu-ti zice nimic imi pare rau pentru tine.

| PeStraziGoale a răspuns:

Bianca dragusanunu? O.O'

| DanielaElleena a răspuns:

Pai vorbeste cu el pe mes gaseste motive eu iinca mai incerc sa cuceresc un baiat de 3 ani si imi place la nebunia dar ...fi prietenoasa cu el arata-i ca esti de treaba si o sa va impprieteniti si o sa vezi. sper ca te-am ajutatbig grin

| MasterYoda a răspuns:

Il iei la bataie

| KinderBueno a răspuns:

NU poti face o persoana sa te placa, poti doar sa fii o persoana placuta. Daca vrei sa aflii daca te place, intreaba'l. happy