| jkhdf7645gis34o9st a întrebat:

ma numesc bianca si as vrea sa imi dati si mie cateva idei cum sa il fac pe baiatul de care imi place sa ma placa si el... ofer

Răspuns Câştigător
| usernameSg0 a răspuns:

Mi-e cam greu sa te sfatuiesc prin mesaje.Dar incearca sa-l faci pe el sa te placa.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| usernameSg0 a răspuns:

Fi asa cum vrea el sa-i fie prietena.

| jkhdf7645gis34o9st explică (pentru usernameSg0):

Baieti voua va e usor sa vorbiti cu o fata, dar unei fete ii e mai greu sa ii spuna baiatului ce simte... mereu cand il vad ma intimidez si nu pot nici macar sa ii spun,, buna,, sunt intr-o situatie teribila sad

| jkhdf7645gis34o9st explică (pentru usernameSg0):

Pana acum tu m.ai ajutat cel mai mult si ai facut ff bine. intr-o zi m.am dus la magazin si m.am intalnit cu el. era trist...am intrebat ce a patit si mi.a spus ca are nevoie de cineva care sa il sprijine. eu i.am spus ca se poate baza pe mine. el mi.a spus ca abia acum a observat ce fel de persoana sunt si ca tine la mine ff mult. mi.a cerut combinatia si i.am zis,, mda,, ca sa nu creada cumva ca sunt disperata. el m-a luat in brate si eu i.am spus ca nu e bine ce facem si ca sa ma faca sa tac m.a sarutat. iti multumesc foarte mult SerGIu02. ai primit fundita din tot sufletu' meu. esti un scumpic!:*:*:* acum te pot considera un foarte bun prieten. daca te intereseaza ceva personal intreaba.ma orice ca nu ma supar si o sa iti raspund. :*:*:*:*:*:*:*

| jkhdf7645gis34o9st explică (pentru usernameSg0):

Baga-ti id asta in lista si vb pe mess: bia_byuta2000

| usernameSg0 a răspuns (pentru jkhdf7645gis34o9st):

Mi-e cam greu sa te sfatuiesc prin mesaje.Dar incearca sa-l faci pe el sa te placa.