| elena_3369 a întrebat:

Buna sunt si eu boboaca in kretzulescu si vreau sa stiu cine mai este la comert intrat anul acesta?

Răspuns Câştigător
| MiriamO a răspuns:

Bun venit in kretzulescu (eu sunt cls a 12a). Sper sa iti placa. Bafta.

3 răspunsuri:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
De ce nu te uiti pe internet la lista cu bobocii de anul asta si nu cauti numele la fiecare pe facebook? Le poti lua id-urile de acolo.
Bye!

| MiriamO a răspuns:

Buna Elena! Scuze ca nu ti-am raspuns pana acum, dar am fost plecata un timp. Revenind la intrebarea ta, toti elevii, indiferent de profilul unde sunt, fac practica.

| elena_3369 explică:

Miriam in liceu se face practica daca nu ma insel, dar fac practica si cei de la comert?