| dede_7766 a întrebat:

sunt cea din poza cum credeti ca arat?

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

Salut!
Bun venit printre noi!
Esti frumoasa.
Cati ani ai?
SellGomez

13 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai frumoasa si draguta!

Ai ochii de culoarea mea preferata:-x ii adorr!

Oricine e frumoas i felul lui! Conteaza tie sa iti placa cum arati nu altora.

Asta e parerea mea.

O zi buna!

| Graphee a răspuns:

Frumusica. happy

| paupaulapaulina a răspuns:

Poi mi se pare ca esti draguta...
Ai ochi frumosi, un zambet la fel...
Daca ar trebui sa schimbi ceva la tine acel ceva ar fi ( nu stiu cred ca nu ar exista ) felul in care te imbraci.
Ai putea sa te imbraci in culori cum ar fi : rosu, portocaiu, galben...
Fundita big grin

| M3HappyKid a răspuns:

Mult Prea prea dragutzaaa:XExtra Ochii:X

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Buna!
Arati foarte bine, dupa fata iti dau cam 12 ani si la varsta ta esti destul de draguta :P.Tziar sta bine cun breton mai lung dat intr-o parte si o calota :D.(daa te vei tunde cu calota trebuie sa ai parul putin mai lung si daca e putin cret trebuie sal dai cu placa:) si sal tapezi sa-ti dai un fel de push-up :) ceva in genu asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres 357&itbs=1&iact=hc&vpx=932&vpy=338&dur=2905&hovh=227&hovw=160&tx=96&ty=128&oei=1tgRTZWDA9yR4gb0u8mEAg&esq=1&page=1&ndsp=26&ved=1t:429, r:24, s:0&biw=1280&bih=923

(nu cred ca poti sa-l faci chiar asa ...adr nu te sfatuiesc fiindca mamei tale no sa-i placa :D stiu din propria experientza :D)

| ZUzulikii a răspuns:

Frumoasa:X
Da nu este prea clara:p

| IateyourCookie a răspuns:

Oribila...frate faci ceva cu petele alea pe fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...arata-ne. sa vedem.cum arati tu hotarasti.noi vrem doar sa vedem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto

| PreetyGirl a răspuns:

Forte frumoasa pe o scara de la 1 la 1000 iti dau 1000

| dede_7766 explică:

Multumesc! in poza aveam 12 ani, acum am 13 jumate:*

| dede_7766 explică:

13 jumate big grin

| Bughiii a răspuns:

Binisor laughing