| crisy_9816 a întrebat:

Ce credeti despre cum arat di poza de la avatarul TPU?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ești un copil dulce, dar ce-ți veni să pui întrebarea asta, @crisy, te plictisești și vrei să auzi răutățile unora?
Ai un zâmbet frumos.

6 răspunsuri:
| mykkki a răspuns:

Este com neclara.te arata cam rosie la fata.dar e dragutzaabig grin

| mykkki a răspuns:

Cam*

| Diddy a răspuns:

Ai trasaturi frumoase. Niste mici ajustari totusi, nu strica nimanui.; d
Te mai pensezi piq` thinking, eventual niste rimel pentru ca genele sa fie mai evidente si mai mari day dreaming...
Bucura`te ca n`ai un ten patat, al tau e curat, n`ai nevoie de fond de ten.; p
Daca faci ce ti-am zis mai sus, vei fi superba.

| Andra_2494 a răspuns:

Esti draguta...sa stii ca fiecare om are frumusetea lui:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti uratahappy