| ILoveMe_4775 a întrebat:

Buna sunt clasa 1 si vreau sa ma machiez mai frumos dar nu stiu cum ceva idei, dar sa fie evedentiat tare tare tare doar mama sa nu observe, dau prunda, mersi soro ca ma-i ajutat sa scriu intrebarea.

Răspuns Câştigător
| HappyCandy a răspuns:

Daca esti clasa 1 mai bine nu te machia ascult-o pe mama invata si lucreaza mult.De-ai sti ce efecte are cosmetica aia asupra pielii.
Daca vrei sa incepi sa te machiezi mai asteapta vreo 10 - 7 ani.
Femeile sau fetele mai mari se machiaza deoarece ele au riduri puncte negre etc sau nu isi iubesc pielea lor.Dar tu esti inca mica, ai o piele fina si frumoasa.Nu e bine sa te machiezi de la o virsta atit de frageda.

3 răspunsuri:
| Katomi a răspuns:

Nu te maichia de la varsta asta eu zic ca un gloss este suficient!happy

| cristiansan a răspuns:

In clasa 1 tu vrei sa te machezi...

| dulcemina2000 a răspuns:

Nu te machia la varsta ta punct