| Brianna18 a întrebat:

Sunt clasa a 12-a si ma gandesc sa dau la facultate la American Hotel Academy... sunt inca destul de sceptica in privinta asta pentru ca nu stiu daca se va face matematica ca lumea avand in vedere ca no... e management. Si alta chestie e legata de interviu. Daca este pe romana sau engleza.

Daca sunt studenti de acolo care m-ar putea ajuta ar fi grozav. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar fi trebuit să te interesezi din timp la acea facultate.

| mistichypnosis a răspuns:

Buna!
Nu cred ca te pot ajuta cu prea multe dar daca esti clasa a 12-a nu cred ca te mai poti inscrie.Nu vreau sa vorbesc in necunostinta de cauza dar de obicei, la facultatile din strainatate, trebuie sa te interesezi la ei cam cu un an jumatate inainte.