| RyGoLeTa a întrebat:

Sunt clasa a 8 a,as vrea sa stiu in ce luna o sa am banchetul, cand va fi examenul si cand o sa termin clasa a 8 a.Multumesc anticipat. Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Betrayal a răspuns:

Mai bine ramai repetenta daca nu sti cand termini anul straight face

Răspuns utilizator avertizat
| sspyddy a răspuns:

Clasa a 8-a o sa o termini odata cu restul elevilor banchetul o sa il ai dupa examene adica spre sfarsitu sau chiar dupa sfarsitul anului dar examenele incep mai devreme de sfarsitul anului scolar deci undeva prin iunie la sfarsit o sa ai banchetu

| AngelliGina1981 a răspuns:

Data banchetului o hotarati voi, elevii, si cu dirigintele, despre examen cauta pe site-ul ministerului invatamantului si clasa a 8-a o termini in iunie daca nu ramai repetenta.