| blueskydarkeyes a întrebat:

Sunt a VIII-a si la sfarsitul anului vreau sa merg la banchetul clasei ,dar am o mico-mare problema.Nu stiu sa dansez! Ce sa fac?Exista multe tipuri de dansuri iar eu de abia daca stiu sa dansez un pic tango.Astept sfaturi in special de la cei care au terminat a VIII-a.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Iamyodj a răspuns:

Sfat: laughing uitate la videoclipuri pe net si invatate singur! ori te duci la un instructor ceva... las' ca te descurci tu acolo! poate, sau poate ca nu laughing