| giulia24 a întrebat:

sunt clasa a 8-a si am media generala 10 din clasa a 5-a, pana-n prezent. credeti ca as putea obtine o bursa? multumesc anticipat! p.s. dau funta!

7 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Wow,cum poti sa ai generala 10? Nu inteleg cum poti fi bun la toate disciplinele.Mi se pare cam ciudat, adica orice copil are materii la care e bun si la care nu.

| SongokuJR a răspuns (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

E un cyborglaughing

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns (pentru SongokuJR):

La asta nu m-am gandit! laughing

| DauFinPreaDivin a răspuns:

DA

| Mihailan a răspuns:

Normal! Poti obtine bursa de merit(bani), poti sa te duci sa studiezi chiar in strainatate dintr-a 9-a. Forbeste cu diriginta ta ca ea stie mai multe. Si ai putea sa vorbesti si cu profesorii de limbi straine ca ei stiu mai bine ce posibilitati ai ca sa pleci.

| giulia24 explică:

Faza ea ca am 10 laughing dar eu invat repede adica in 5 min invat o lectie laughing nu sunt cyborg laughing stau mai mult la pc decat invatand laughing

| giulia24 explică:

Si... ma refeream la bursa lunara. nu pentru studii in afara