| caticata a întrebat:

vreau si eu sa ma lamuriti cu ceva big grin, un baiat de la mine din clasa tot se uita in ore la mine, eu nu prea vorbes cu el de cand a inceput scoala cred ca am vorbit de vreo 3-4 ori cu el ceva in genul : ceau cf? ce avem ora urmatoare? Si in fiecare pauza eu ma plimb cu prietena mea pe hol el fuge si cand trece pe langa mine ma mai atinge pe mana. Oare ii place de mine? vot + fundita :*:X

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Daca te priveste, iti atinge mana si altele inseamna ca te place big grin. Daca si tie iti place de el, ar trebui sa fiti impreuna! Bafta :*

| caticata explică (pentru Bubuuuu):

Mersi mult ca mai lamurit:X

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună!
Da,te place.Te priveşte, trece pe lângă tine, încearcă să te atingă.
Paaa wave!

| andi07 a răspuns:

E posibil sa si exprime sentimentele printr o atingere p mana, sh da e posibil sa te placa