| Beiiuka a întrebat:

Buna :* sunt clasa a viii-a ssi nu stiu la ce liceu sa ma duc.sad imi place matematica. in special si as. vrea sa intru in domeniu afaceriilor.sad. ma puteti ajuta? >funditabig grin

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu era mai bine daca scriai si tu ce medie ai si din ce oras esti? Daca ai media undeva peste 9 poti intra la un liceu cu profil economic, dar cea mai simpla varianta ramane mate-info cel de toate zilele. Daca esti din provincie, ai medie buna si vrei o provocare poti sa te duci la Bucuresti la un liceu de top, ceva gen: Tudor Vianu sau Sf.Sava,Mihai Viteazu, Gheorghe Lazar, s. a. m. d happy

| rrarres a răspuns:

Pai zi in ce oras esti

| Beiiuka explică:

Am media 9, 74 si sunt din Petrosani