| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 1 luna si ceva si pana acum lucrurile au mers bine.
Despre ce vreau sa intreb :
Eu sunt mai "nebuna" asa de felul meu laughing si am inceput sa vorbesc cu el pe mess ( de la o simpla chestie dar eu ma gandeam la prostii, ca de obicei ) laughing despre cum ar veni el la mine, ca sunt singura.bla bla. si am zis si ceva porcarii p'acolo si el si-a dat seama la ce ma refer. DAR logic ca IN GLUMA! adica nu pe bune. Cu toate ca glumeam, am vorbit despre tot felul de chestii laughing si i-am zis ca vreau sa vad si eu in realitate ce patratele are ( adica muschi) pentru ca are rolling on the floor. tot felul de prostii, ce am mai zis noi pe acolo, Ce am putea sa facem daca el ar veni la mine intr-o noapte. Tot felu laughing Si in ziua urmatoare la scoala am incercat sa-i ridic tricoul, eu radeam si el la fel...si nu m-a lasat sa vad. nu-l deranjeaza si ii place (cred)! laughing doar ca nu vrea sa ma lase sa vad ( tot in gluma ) laughing.
Deci noi vorbim despre chestii de genu IN GLUMA adica nu serios :O Eu am 14 ani si el aproape 15.

E ceva rau? Adica stiu ca suntem mici si bla bla chatterbox dar e doar IN GLUMA repet! Dar totusi.vi se pare ca nu ar mai trebui sa vorbim despre chestii d genu? laughing big grin

Sunt constienta de toate chestiile pe care le spun si nu sunt o fata "usoara" care din gluma sa ajunga in pat la varsta mea! Doar ca asa sunt eu mai "funny", "crazy " ...sau cum vreti voi sa ziceti laughing big grin

Răspuns Câştigător
| InuIo a răspuns:

Pai nu cred ca are nimic rau avand in vedere ca e in gluma. Si oricum nu mi se pare ca sunteti prea mici pentru ca acum fetele nu prea mai au mandrie sa zic asa nici baietii de altfel. Oricum nu are nimic rau ca vorbiti si de chestii din astea dar daca tu nu ai intentii ai grija sa nu ii faci iluzii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi pentru sfaturi:*

| merock666 a răspuns:

Daca spui chestiile astea in gluma ...eu cred ca nu este nicio problema.asa patesc si eu si cred ca nu ai de ce sa-ti faci probleme.ai grija insa daca lucrurile se agraveaza.ai grija ca gluma sa nu ingroase din partea lui.sincer ...la cata experienta am cu baietii aproape toti vor doar un singur lucru.ai grija:*