| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat de 8 luni si nu ne-am vazut niciodata el sta departe si nu prea avem sanse sa ne vedem de la un timp a inceput sa exagereze nu mai am voie sa intru pe jocuri la care are acces toata lumea, nu am voie la petreceri, sa stau inconjurata de baieti, nu am voie sa vorbesc cu baieti, mai nou nu am voie sa mai stau cu prietenele mele el spune ca totul e spre binele meu si nu cred ca e asa nu intelege ca el e departe si eu nu pot sa il astept sa vina din nou aici in judet si sa spuna sa ne intalnim apoi: upss am pierdut trenul. M-am cam saturat si tin mult la el chiar daca nu ne-am vazut vreodata doar prin webcam si poze, nu am vorbit decat pe mess si la telefon si acum daca vreau sa vorbesc cu el la telefon am evida gaseste scuze, desii el nu m-a sunat niciodata, eu am fost cea care il suna mereu pentru ca el spuna ca nu are minute, si acum vorbeste mereu cu o prietena de-a mea incercand sa ma faca geloasa.Nu stiu daca e adevara sau o place e cam ciudat si as lua niste masuri pentru ca a inceput sa se poarte mult prea urat cu mine.Sa ma despart de el? sau ce sa fac?:-s. dau funda si vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaa
draga mea eu cred ca esti mult prea draguta si frumoasa nu se merita, crede.ma ca este mult mai bine daca te-ai despartii fa-ti un prieten la tine in oras si daca zici ca este asa de chiufut ca nu ai voie aici acolo dincolo,pai ar fi mai bine sa iti pui un sac pe cap si sa nu mai iesi in lume,aaaaaaa si am uitat sa iti zic daca este la distanta strict dar daca ar fi fost in ora te si batea,si nu imi vine sa cred ca voi inca mai credeti ca relatiile la distanta merg, niciodata si nici nu este o relatie frumoasa ceea ce vad si la tine, nu poti sa il pupi cand vrei u nimica ne vedem odata la an ce naiba.crede-ma ca meriti mai mult decat ai de moment

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

LASSSAAAA-L
E % clar ca la isi cam bate joc de tine! Pe bune, da-l dq! ia uite bah/.mai sunt multi baieti...pe bune! Iti zic cu cea mai mare siceritate: Lasa-l ca nu e de tine! E prea rau...invidios,gelos etc etc! PAA baiete!
si gata

| Assassins a răspuns:

Dupa cum se poarta cu tine tu crezi ca te iubeste? Normal nu asa se compoarta un baiat care este intr-o relatie cu o fata.Ar trebuii sa te desparti de el.