| LolFraiere a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna noi ne stim de mai mult timp, dar de fiecare data cand trebuie sa ne intalnim ramane sa ma sune el cu o ora inainte iar el mereu uita iar cand vrea el sa iesim eu am de facut teme si nu am timp.In week-end el mereu sta cu prietenii si de mine nu are timp iar in timpul saptamanii cand eu am de invatat ma suna mereu, uneori nici nu ii raspund pentru ca nici el nu imi raspunde la mesaje. Ce sa fac? Sa ma despart de el sau sa mai astept sa vad daca se mai schimba?

3 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Clar e ca trebuie sa vorbiti. Explica-i clar ca tu ai un anumit program, el il are pe al lui si sa gasiti un punct comun. Daca nu merge ce crezi ca e de facut? N-are rost sa stai cu cineva daca nu merge nu crezi?

| LolFraiere explică (pentru DianaDiaa):

Da ai foarte mare dreptate.Am sa vorbesc cu el despre asta

| Blu3Smyle a răspuns:

Daca il iubesti mai asteapta dar exprimati parearea intr-un mod mai bland dar daca nu tii la el mult uital mai sunt baieti sper ca te-am ajutat tongue