| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt din bacau si am vreo 3 imprimante care nu mai merg atat de bine si nu as vrea sa le repar pentru ca am una de care sunt foarte multumita dar totusi ma cam enerveaza pentru ca nu am unde sa le depozitez si as vrea sa le vand, eventual pentru piese...stiti unde as putea sa gasesc un magazin care sa mi le cumpere? 9pe internet nu vreau deoarece dureaza destul de mult pana sunt cumparate )

1 răspuns:
| Bianca306 a răspuns:

La magazine speciale pentru piese de imprimante, la dintrastia care repara calculoatoarele, imprimantele poate ti le ia