| Diana7383 a întrebat:

sunt din bacau si as vrea sa stiu cat costa sa-ti faci un poster in bacau acolo la luceafaru`. adica daca ma duc cu niste poze pe stick sa mi le faca postere. sau unde mai stiti ca se fac? doar din bacau. nu site`uri... mersi:*

3 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Pff.in mall este ...la parter langa Deichman este unu care face portrete.si langa este altu care face poze de astea pe tricouri etc.big grin nu stiu, nu am intrebat niciodata daca se pot face si postere, dar incearca:d

>big grin

| georggyy a răspuns:

Nu sunt de acolo

| teonamaria a răspuns:

Wow...nu am stiu ca pot fc asta in luceafarul... daca afli pls spune-mi si mie.pls pls