| jeleuriursuleti a întrebat:

Cat costa sa-mi fac la xerox un poster de dimensiunile unei foi A4? Pot sa le duc pozele pe care vreau sa le faca postere pe un stick? Vreau sa-mi redecorez camera. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ovilacul a răspuns:

La mine in oras (resita) la FotoExpress o poza la dimensiuni A4 e 10 lei. Probabil ca tot atat trebuie sa fie si in orasul tau ca nu difera preturile. Poti sa te duci la ei cu stick-ul.

1 răspuns:
| Chris a răspuns:

Da, in mod normal, in orice Centru de Copiere poti sa mergi cu stick-ul. Nu e scump, insa costurile difera; daca le scoti pe hartie fotografica, daca intensitatea culorilor este mai mare si pretul va creste. Bafta!