| Matt24 a întrebat:

sunt din Cluj, ultimul an la liceu si am nevoie de idei pentru pozele de album.Am stabilit deja ideea pentru fotografiile de studio dar acum am nevoie de locuri dragute pentru fotografiile outdoor.Am nevoie de voi sa-mi spuneti locuri cu fundal deosebit pentru o poza reusita de album.

2 răspunsuri:
| SilverStar0104 a răspuns:

Salut! Si eu sunt din cluj...noi la terminarea clasei a 8a am mers la gradina botanica(primavara), parcul mare(toamna) si la colina (iarna).ati putea merge si la depoul de trenuri sau undeva cu cladiri vechi(de ex. fosta fabrica clujeana)... sper ca ti-am fost de ajutor.

| Matt24 explică (pentru SilverStar0104):

La botanica m-am gandit si eu dar vreau ceva diferit.Deja la depou toate generatiile au facut deja poe asa ca va cadea de pe lista...ma intereseaza mai mult locatii interioare(gen muzee, fabrici, etc) pentru ca iarna e cam dificil sa faci poze afara big grin