| cranci a întrebat:

Buna sunt in clasa A VIII -a, am facut fotografiile pentru album cu photon x art din Cluj Napoca, era vorba ca le primim prin email dar eu nu am primit nimic.Ma intrebam daca exista ceva site de unde pot descarca pozele? Funda raspunsului ajutator +vot

1 răspuns:
| radu877 a răspuns:

Trebuie sa vorbiti cu cei ce v-au facut pozele. ei va dai acces la site-ul unde stocheaza pozele voastre, probabil pe vreun server. dati telefon la ei.