Întrebare recomandată | Larii_Nicole_1999 a întrebat:

sunt din Timisoara si as vrea sa stiu cat m-ar costa si ce locație as putea alege pentru un majorat reușit. Am 10-15 pers si nu am un spațiu potrivit. Aveți ceva sfaturi, păreri?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uite
http://www.timisoreni.ro/info/sali_evenimente/

sau poti face acasa la tine? stai la casa? sau la bloc?

| Larii_Nicole_1999 explică (pentru RAY):

Stau la bloc, nu vreau sa îl țin acasă. Ar fi de preferat undeva la un local sa închiriez o sala

| RAY a răspuns:

Daca doresti ma interes la un local de la mine din zona daca inchireaza si cat costa

| AndaAlexandra a răspuns:

Depinde in ce zona stai. Ti-as recomada cu incredere Daf junior. Ai restaurant cu mancare buna si ai si local, unde poti sta linistit, unde poti juca remi, bowling, dart, biliard...