| alexsoare a întrebat:

Sunt eleva in clasa a VIII-a si maine trebuie sa ma prezint la inscriere pentru rrepartizarea computerizata.Doresc sa merg la Colegiul National Calistrat Hogas din Piatra Neamt la profilul Matematica-Informatica cu predare intensiv engleza insa codul nu apare in ghid.Singurul cod care apare pentru profilele cu englaza este cel de la filologie cu predare intensiv engleza si este 155.Am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

Http://www.admitereliceu.ro/......atra-neamt
poate ca nu mai exista acest profil cu intensiv engleza. vorbeste maine cu dirigintele/diriginta sau mai bine mergi azi si intereseaza-te la secretariat.