| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy.
As vrea sa dau la Colegiul Naţional "Calistrat Hogaş", Piatra Neamţ (CNCH), dar nu sunt sigura la ce profil. Ma pricep la romana, limbi straine, istorie si geografie, dar matematica mi se pare mai folositoare pe viitor si imi si place. Mai as vrea sa dau la profil real, matematica-informatica, dar nu vreau sa neglijez in special romana, engleza si franceza, stiind ca acolo mai multa matematica, fizica, chimie, informatica se face. Ce sugestii aveti filologie sau matematica-informatica?
Nu vreau la uman.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog, motivati de ce filologie si nu mate-info sau invers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si trebuie sa purtam uniforme?

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Eu te sfatui sa dai la bio-chimie.Ai de toate happy