| Lusyy a întrebat:

Sunt fata si am 1, 78 siimi plac foarte mult tocurile. bun. mi-am cumparat ieri o pereche de sandal cu toc de 7. Credeti ca voi fi prea inalta? Mentionez ca imi plac foarte mult nu le-am luat de moft sau ca am fite; pur si simplu mi-am dorit mereu. Cand intru in magazine de genul acesta imi sclipesc ochii. Sunt putin complexata. Ma simt inalta pe langa ceilalti. unii se uita la mine ciudat... altii placut. Acum credeti ca sunt prea inalta pentru a purta tocuri. Mentionez ca sunt si slabuta. alt complex si lucru care ma dispera. 56 kg. :-s

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Eu consider ca esti inalta si fara tocuri dar daca chiar iti doresti acest lucru eu iti recomand tocurile de 5-10 cm, in plus nu iti mai fa griji pentru cum te privesc alti daca tie iti place ar trebui sa nu conteze parerea altora.:X:X

2 răspunsuri:
| MissGreenDots a răspuns:

Si eu sunt exact ca tine si pot spune ca iubesc pantofiilaughing. Si acum depinde, daca esti recunoscuta pentru faptul ca nu ai fite si esti de treaba nimeni nu spune ca ti-ai luat pantofii doar ca sa fi mai presus ca celilalti (presus adica mai fitoasa, nu mai inalta). Si eu port tocuri, de 15 cm si nimeni nu imi spune nimeni nimic, deci eu te sustin. happy p.s. Trebuie sa mentionez insa faptul ca la inaltimea ta nici nu ar trebui tocuri, dar daca iti plac, esti libera sa porti cand vrei.

| Lusyy explică:

Multumesc fetelor din suflet. Na acum stiti cum e: cei ce ma cunosc stiu ca nu sunt fitoasa insa cei ce ma stiu din vedere asa cred ca ma considera fitoasa din cauza faptului ca sunt inalta. Cand esti inalta oamenii au tendinta sa creada ca te crezi superioara. Totusi nu port in fiecare zi asa 1/2 zile pe saptamana. Le ador:X:X:X Multumesc din nou. Astept pareri cele care mai sunteti in situatia mea. Mentionez am 16 ani. :*:*:*