| sweetalinutza a întrebat:

Stiu ca pare ciudat, dar am 1.75 si as vrea sa imi cumpar o pereche de tocuri, dar mi-e rusine ca o sa fiu prea inalta si ca o sa rada lumea de mine. voi ce credeti?sad multumesc

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Eu cred ca persoanele care vor rade de tine.nu merita sa te aibe aproape.si daca tu vrei sa porti tocuri trebuie sa faci ce simti.niciodata sa nu te iei dupa lume
Lumea este rea si invidioasa. dar asta nu este motiv ca tu sa nu faci ce vrei

| Zenithf a răspuns:

Wow, top-model. big grin
Cine sa rada de tine? Oricine ar fi, te uiti atenta la ea si vezi ca rade doar cu jumate de gura. Vor arde de invidie ca nu sunt ca si tine.
Dar este o alta problema cu tocurile, nu este sanatos pentru picior si pentru coloana sa mergi mult cu incaltaminte cu tocuri.

| alexoprondrina a răspuns:

Sincera sa fiu, eu aveam pe una in generala si cam tot asa avea... 1, 70-1, 75 si cand o vedea lumea cam asta era reactia" dupa ce ca e ditamai capra isi mai pune si tocuri!"
Eu zic sa alegi un toc mai mic de 5 cm.

| Dianaღ a răspuns:

Poti sa porti tocuri, dar ai grija sa nu fie mai inalte de 5 cm...Si stai linistita ca nu o sa rada nimeni de tinehappyFii fericita ca esti inalta, altele si-ar dori sa fie ca tinewinking!

| zoryanna a răspuns:

Eu cred ca poti purta tocuri si daca le combini cu ceva dragut chiar ar arata extraordinar. nu conteaza ce inaltime ai. spre exemplu la o nunta in ce te incalti? in BALERINI?! nu conteaza ce spune lumea...